O nás


Náš tým tvoří řada expertů s mnohaletými zkušenostmi v oblasti mezinárodního daňového plánování. Klademe důraz na profesionalitu, vysokou odbornou úroveň a především osobní přístup při řešení jednotlivých modelových situací. S klienty systematicky spolupracujeme při řešení jejich daňových záležitostí a navrhujeme optimální cesty pro zajištění anonymity vlastnictví a ochrany majetku. V zahraničí spolupracujeme pouze s renomovanými dodavateli, čímž je garantována kvalita poskytovaných služeb na nejvyšší možné úrovni.Cílem naší práce je navrhnout optimální řešení individuálních modelových situací při dosažení maximálního efektu pro klienta a minimalizaci rizik spojených s offshore podnikáním.

Nabízíme srovnatelnou kvalitu služeb jako přední konkurenční společnosti podnikající v oblasti mezinárodního daňového plánování za konkurenčních cenových podmínek.

Jsme alternativou pro klienty, kteří nejsou z jakéhokoliv důvodu spokojeni se spoluprací a kvalitou služeb u alternativních providerů těchto služeb v České republice.

Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si bezplatnou osobní konzultaci.

 


Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci zdarma

E-mail: info@kaminari.cz
Tel.: +420 734 245 176